• اطلاعات تماس
  • فرم ارسال

برای همکاری :

در صورتی که علاقه مند به همکاری با سی تی تومب هستید می توانید از طریق صفحه مربوطه اقدام نمایید . کلیه اطلاعات مربوطبه جذب نیرو و برونسپاری کار ها در این بخش قرار میگیرد . طبیعیست که ارسال های شما پیرامون مسای همکاری به دپارتمان های دیگر سی تی تومب هرگز خوانده نخواهند شد.

ارسال اطلاعات مشاهیر :

وبسایت سی تی تومب همواره آمادگی این را دارد که اطلاعات مشاهیر روستا ، شهر ویا کشور شما را با نام شما ثبت کند در صورتی که این محتویات شامل تصویر و یا ویدئو می باشد از ایمیل استفاده کنید.

بروز مشکل :

اگر در استفاده از سایت دچار مشکلی شدید و مایلید این مشکل را به ما اطلاع دهید می توانید از لینک "بازخورد " در انتهای همان صفحه بهر بگیرید. در صورتی که مشکل در ورود به سایت و تکمیل اطلاعات شماست، از این فرم استفاده کنید.

سیتی تومب یک بنیاد خود ساخته و مستقل است و به منظور پر کردن شکاف مابین نسل هایی که هم اکنون در بین ما نیستند با نسل کنونی ، سرویس های آنلاین خودرو را عرضه می دارد. تیم سی تی تومب امیدوار است بتواند کلیه امکانات مورد نیاز شما را برای حضور اجتماعی مستمر در این سایت فراهم آورد. بی صبرانه منتظر انتقادات ، پیشنهادات و ایده های شما هستیم .


رشت - گلسار - خیابان 116 - پلاک 14
تلفن تماس : 33506469 013

در صورتی که پیام شما مربوط به بخش مربوطه نباشد ، پاک خواهد شد. با تشکر از همکاری شما.